Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ανακοινώσεις 2019-20

Αναλυτικά   Α.Ε.Μ.-Αστέρας Περάματος  5-0   Ε.Α.Π.-Τάλως Μελιδονίου  1-3  Αστέρας Ρεθ.-Άρης Ρεθ.  4-1   Ο.Φ.Α.-ΠΑΟ Αλφάς   2-0   Α.Ο.Ψηλορείτης-ΝΕΑΡ  5-2  Α.Ο.Λιβαδίων-Ρεθυμνιακός  1-4  Ερμής Ζωνιανών-Ποσειδώνας Γερανίου  2-0   Α.Ο.Καλύβου-Α.Ο.Σπηλίου  4-1 

Ανακοινώσεις 2019-20

 Β΄Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία Κεραυνός-Επισκοπή 2010   0-5 AΓΟΔΑ-Αγ.Γαλήνη   3-4   Φλογα Ρουστίκων-Απόλλων   3-0   Ασή Γωνιά-ΛΙΒΑΣ  1-4 Μέλαμπες-Τάλως Γαράζου  4-0   Φοίνικας...

Ανακοινώσεις 2019-20

Αναλυτικά Κερατσίνι–Επισκοπή  1-3  16΄-10΄Κατσικοκέρης,14΄,38΄Γιόρνταν Ατρόμητος Πειραιά– ΣΥΝΚΑ  2-5  Προοδευτική– ΟΦΙ  0-1  49΄Χύσι Γιούχτας– ΠΟΑ  1-3  63΄Κορτσινίδης-39΄Καιμακαμούδης,43΄Πατηνιώτης,58΄Καρλίτο Αμπελακιακός– Ιωνικός  1-2  33΄Σταμφσουλάι-52΄Ατματσίδης,74΄Θέος ΑΕ Νεάπολης–Εθνικός   1-1  88΄Ταβλαδωράκης-45΄Μάναλης

Ανακοινώσεις 2019-20

Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας,που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 23-24/3 Αναλυτικά Σάββατο  23-3-2019 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Αστέρας Περάματος Ρεμιδιανάκης,Σιγανού-Μοχιανακης...

Διαιτητές Β΄Κατηγορίας

Β΄Κατηγορία Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας,που θα διεξαχθεί την Κυριακή 24/3 Αναλυτικά Κυριακή 24-3-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Ρεθύμνου Κεραυνός-Επισκοπή 2010...

Ανακοινώσεις 2019-20

Δείτε αναλυτικά την βαθμολογία όπως διαμορφώθηκε την 23η Αγωνιστική, για την Β΄Κατηγορία Ρεθύμνου ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ 1. Φοίνικας Σελλίων...

Ανακοινώσεις 2019-20

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Κυριακή 24/3/2019 ΩΡΑ 15.00 Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος Πειραιά– ΣΥΝΚΑ  Φωστέρης(Αν.Αττικής),Παπαδόπουλος (Κιλκίς),Λιαμίρας(Θεσπρωτίας) Π.Δ.Ζωρζος (Αθηνών) Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική– ΟΦΙ  Βάτσιος,Οικονόμου-Πλάκας (Δυτ.Αττικής) Π.Δ.Γιανουγλίδης (Αθηνών) Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας– ΠΟΑ ...

Ανακοινώσεις 2019-20

Με απόφαση της ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 18-3-2019, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: ΑΓΩΝΕΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) 1) Στον ποδ/στή ΨΩΜΑ ΝΙΚΟΛΑΟ του σωματείου ΑΣΤΕΡΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ με αριθ....

Ρέθυμνο Κρήτη