Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ανακοινώσεις 2019-20

Αναλυτικά Επισκοπη-ΑΕΝ 6-1 10΄Σαββίδης,13΄Βιέντ,18΄Κατσικοκέρης,23΄Ρικαρντίνιο,59΄Γιόρνταν,90+2΄Ζαχαρός-29΄Πενταυράκης ΣΥΝΚΑ-Γιουχτα 1-0 78′ Τσίτας ΠΟΑ-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  1-0  Καιμακαμούδης Παλαιοχωρα-Αμπελακιακος  0-1 Χαλούλος Εθνικός-Ιωνικός 0-0 Προοδευτικη-Ατρόμητος 1-1  62΄Κάρδαρης-21΄Καρνέσης

Ανακοινώσεις 2019-20

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών Με απόφαση της ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 26-3-2019, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: ΑΓΩΝΕΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  (24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) 1) Στον ποδ/στή ΒΡΟΣΓΟ ΦΙΛΙΠΠΟ του σωματείου ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ με...

Ανακοινώσεις 2019-20

ΠΟΙΝΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ – ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ επέβαλλε τις παρακάτω ποινές σε σωματεία, παράγοντες, και φιλάθλους. 23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1) Στον εκπρόσωπο του σωματείου ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ...

Ανακοινώσεις 2019-20

Αναλυτικά   Α.Ε.Μ.-Αστέρας Περάματος  5-0   Ε.Α.Π.-Τάλως Μελιδονίου  1-3  Αστέρας Ρεθ.-Άρης Ρεθ.  4-1   Ο.Φ.Α.-ΠΑΟ Αλφάς   2-0   Α.Ο.Ψηλορείτης-ΝΕΑΡ  5-2  Α.Ο.Λιβαδίων-Ρεθυμνιακός  1-4  Ερμής Ζωνιανών-Ποσειδώνας Γερανίου  2-0   Α.Ο.Καλύβου-Α.Ο.Σπηλίου  4-1 

Ανακοινώσεις 2019-20

 Β΄Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία Κεραυνός-Επισκοπή 2010   0-5 AΓΟΔΑ-Αγ.Γαλήνη   3-4   Φλογα Ρουστίκων-Απόλλων   3-0   Ασή Γωνιά-ΛΙΒΑΣ  1-4 Μέλαμπες-Τάλως Γαράζου  4-0   Φοίνικας...

Ανακοινώσεις 2019-20

Αναλυτικά Κερατσίνι–Επισκοπή  1-3  16΄-10΄Κατσικοκέρης,14΄,38΄Γιόρνταν Ατρόμητος Πειραιά– ΣΥΝΚΑ  2-5  Προοδευτική– ΟΦΙ  0-1  49΄Χύσι Γιούχτας– ΠΟΑ  1-3  63΄Κορτσινίδης-39΄Καιμακαμούδης,43΄Πατηνιώτης,58΄Καρλίτο Αμπελακιακός– Ιωνικός  1-2  33΄Σταμφσουλάι-52΄Ατματσίδης,74΄Θέος ΑΕ Νεάπολης–Εθνικός   1-1  88΄Ταβλαδωράκης-45΄Μάναλης

Ανακοινώσεις 2019-20

Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας,που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 23-24/3 Αναλυτικά Σάββατο  23-3-2019 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Αστέρας Περάματος Ρεμιδιανάκης,Σιγανού-Μοχιανακης...

Ανακοινώσεις 2019-20

Δείτε αναλυτικά την βαθμολογία όπως διαμορφώθηκε την 23η Αγωνιστική, για την Β΄Κατηγορία Ρεθύμνου ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ 1. Φοίνικας Σελλίων...