ΨΗΦΙΣΜΑ
Το Δ.Σ. της ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΗΣ στο άκουσμα του θανάτου της ΕΛΕΝΗΣ ΣΤΥΛ. ΚΟΥΡΑΤΟΤΑ, μητέρας του πρώην παράγοντα των σωματείων (ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ & ΑΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥ) και νυν συνεργάτη της Ένωσης μας ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ, συνεδρίασε εκτάκτως σήμερα Παρασκευή 1-2-2019 και αποφάσισε ΟΜΟΦΩΝΑ τα παρακάτω:
- Αντιπροσωπεία του Δ.Σ. να παραστεί στη εξώδιο ακολουθία.
- Να εκφράσει τα θερμά της συλλυπητήρια στην οικογένεια της.
- Να δοθεί το παρόν ψήφισμα στην οικογένεια της.
- Και να δοθεί το παρόν ψήφισμα στον έντυπο και ηλεκτρονικό Τύπο.
![](https://epsr.gr/wp-content/uploads/2020/09/Epsr-LOGO.100i.png)