Πρόγραμμα Β΄Κατηγορίας
Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών της Β΄Κατηγορίας ,όπως προέκυψε στην κλήρωση της Κυριακής 12 Αυγούστου.
Αναλυτικά όλες οι αγωνιστικές
1η-14η Αγωνιστική
Α.Ο.Επισκοπής 2010-Αρκαδι Αγγελιανων
Τάλως Γαραζου-Αγια Γαληνη
Αση Γωνια- Κεραυνος
ΛΙΒΑΣ-Αναγεννηση ΜΠΣΡ
Φλογα Ρουστικων-ΑΓΟΔΑ
Α.Ο.Μελαμπων-Φοινικας Σελλιων
Ρεπο:Απολλων
2η-15η Αγωνιστική
Τάλως Γαραζου-Α.Ο.Επισκοπής 2010
Αρκαδι Αγγελιανων–Απολλων
Αγια Γαληνη–Αση Γωνια
Κεραυνος–Φλογα Ρουστικων
Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Α.Ο.Μελαμπων
ΑΓΟΔΑ-Φοινικας Σελλιων
Ρεπο:ΛΙΒΑΣ
3η-16η Αγωνιστική
Α.Ο.Επισκοπής 2010–Απολλων
Αση Γωνια–Τάλως Γαραζου
ΛΙΒΑΣ–Αρκαδι Αγγελιανων
Φλογα Ρουστικων–Αγια Γαληνη
Φοινικας Σελλιων–Κεραυνος
ΑΓΟΔΑ–Αναγεννηση ΜΠΣΡ
Ρεπο:Α.Ο.Μελαμπων
4η-17η Αγωνιστική
Αση Γωνια –Α.Ο.Επισκοπής 2010
Απολλων–ΛΙΒΑΣ
Τάλως Γαραζου–Φλογα Ρουστικων
Αρκαδι Αγγελιανων–Α.Ο.Μελαμπων
Αγια Γαληνη–Φοινικας Σελλιων
Κεραυνος–Αναγεννηση ΜΠΣΡ
Ρεπο:ΑΓΟΔΑ
5η-18η Αγωνιστική
Α.Ο.Επισκοπής 2010–ΛΙΒΑΣ
Αση Γωνια –Φλογα Ρουστικων
Α.Ο.Μελαμπων–Απολλων
Φοινικας ΣελλιωνΤάλως –Γαραζου
ΑΓΟΔΑ–Αρκαδι Αγγελιανων
Αναγεννηση –Αγια ΓαληνηΜΠΣΡ
Ρεπο:Κεραυνος
6η-19η Αγωνιστική
Α.Ο.Επισκοπής 2010–Φλογα Ρουστικων
ΛΙΒΑΣ–Α.Ο.Μελαμπων
Αση Γωνια –Φοινικας Σελλιων
Απολλων–ΑΓΟΔΑ
Τάλως Γαραζου–Αναγεννηση ΜΠΣΡ
Αρκαδι Αγγελιανων–Κεραυνος
Ρεπο:Αγια Γαληνη
7η-20η Αγωνιστική
Α.Ο.Επισκοπής 2010–Α.Ο.Μελαμπων
Φοινικας Σελλιων–Φλογα Ρουστικων
ΑΓΟΔΑ–ΛΙΒΑΣ
Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Αση Γωνια
Κεραυνος–Απολλων
Αγια Γαληνη–Αρκαδι Αγγελιανων
Ρεπο:Τάλως Γαραζου
8η-21η Αγωνιστική
Φοινικας Σελλιων–Α.Ο.Επισκοπής 2010
Α.Ο.Μελαμπων–ΑΓΟΔΑ
Φλογα Ρουστικων–Αναγεννηση ΜΠΣΡ
ΛΙΒΑΣ–Κεραυνος
Απολλων–Αγια Γαληνη
Τάλως Γαραζου–Αρκαδι Αγγελιανων
Ρεπο:Αση Γωνια
9η-22η Αγωνιστική
Α.Ο.Επισκοπής 2010–ΑΓΟΔΑ
Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Φοινικας Σελλιων
Κεραυνος–Α.Ο.Μελαμπων
Αγια Γαληνη–ΛΙΒΑΣ
Αρκαδι Αγγελιανων–Αση Γωνια
Απολλων–Τάλως Γαραζου
Ρεπο:Φλογα Ρουστικων
10η-23η Αγωνιστική
Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Α.Ο.Επισκοπής 2010
ΑΓΟΔΑ–Κεραυνος
Α.Ο.Μελαμπων–Αγια Γαληνη
Φλογα Ρουστικων–Αρκαδι Αγγελιανων
ΛΙΒΑΣ–Τάλως Γαραζου
Αση Γωνια –Απολλων
Ρεπο:Φοινικας Σελλιων
11η-24η Αγωνιστική
Α.Ο.Επισκοπής 2010–Κεραυνος
Αγια Γαληνη–ΑΓΟΔΑ
Αρκαδι Αγγελιανων–Φοινικας Σελλιων
Τάλως Γαραζου–Α.Ο.Μελαμπων
Απολλων–Φλογα Ρουστικων
ΛΙΒΑΣ–Αση Γωνια
Ρεπο:Αναγεννηση ΜΠΣΡ
12η-25η Αγωνιστική
Κεραυνος–Αγια Γαληνη
Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Αρκαδι Αγγελιανων
ΑΓΟΔΑ–Τάλως Γαραζου
Φοινικας Σελλιων–Απολλων
Α.Ο.Μελαμπων–Αση Γωνια
Φλογα Ρουστικων–ΛΙΒΑΣ
Ρεπο:Α.Ο.Επισκοπής 2010
13η-26η Αγωνιστική
Α.Ο.Επισκοπής 2010–Αγια Γαληνη
Τάλως Γαραζου–Κεραυνος
Απολλων–Αναγεννηση ΜΠΣΡ
Αση Γωνια–ΑΓΟΔΑ
ΛΙΒΑΣ–Φοινικας Σελλιων
Α.Ο.Μελαμπων–Φλογα Ρουστικων
Ρεπο:Αρκαδι Αγγελιανων