Connect with us

Hi, what are you looking for?

Γ' Εθνική

Πρόγραμμα πρωταθλήματος Γ’ Εθνικής Κατηγορίας 2020-21

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του 10υ ομίλου, με όλα τα στοιχεία, (γήπεδα, ημερομηνίες και ώρες), διεξαγωγής των αγώνων περιόδου 2020 – 2021, το οποίο προέκυψε μετά από δημόσια κλήρωση που έγινε, στις 08/09/2020 στην Ε.Π.Ο., για όλους τους Ομίλους.

ΑΓ

ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕ∆Ο

ΓΗΠΕ∆ΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1

1.10

11/10/2020

16:00

∆ΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

1

1.10

11/10/2020

16:00

∆ΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

1

1.10

11/10/2020

16:00

∆ΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

1

1.10

11/10/2020

16:00

ΓΗΠ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.

ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Α.Ο.

1

1.10

11/10/2020

16:00

∆ΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘ.

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

1

1.10

11/10/2020

16:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΠΟΡΟΥ Α.Ο.

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

1

1.10

11/10/2020

16:00

∆ΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

∆ΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ

2

1.10

18/10/2020

16:00

∆ΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

2

1.10

18/10/2020

16:00

∆ΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

2

1.10

18/10/2020

16:00

∆ΗΜ. ΣΟΥ∆ΑΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.

2

1.10

18/10/2020

16:00

∆ΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ

2

1.10

18/10/2020

16:00

∆ΗΜ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Α.Ο.

ΠΟΡΟΥ Α.Ο.

2

1.10

18/10/2020

16:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

∆ΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ

2

1.10

18/10/2020

16:00

∆ΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

3

1.10

21/10/2020

16:00

∆ΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

3

1.10

21/10/2020

16:00

∆ΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

3

1.10

21/10/2020

16:00

ΓΗΠ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

3

1.10

21/10/2020

16:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΠΟΡΟΥ Α.Ο.

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

3

1.10

21/10/2020

16:00

∆ΗΜ. ∆ΑΜΑΣΤΑΣ

∆ΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

3

1.10

21/10/2020

16:00

∆ΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Α.Ο.

3

1.10

21/10/2020

16:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

4

1.10

25/10/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

4

1.10

25/10/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.

4

1.10

25/10/2020

15:00

∆ΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ

4

1.10

25/10/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

ΠΟΡΟΥ Α.Ο.

4

1.10

25/10/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΥ∆ΑΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

4

1.10

25/10/2020

15:00

∆ΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

4

1.10

25/10/2020

15:00

∆ΗΜ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Α.Ο.

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

5

1.10

1/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.

5

1.10

1/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘ.

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

5

1.10

1/11/2020

15:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΠΟΡΟΥ Α.Ο.

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

5

1.10

1/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ∆ΑΜΑΣΤΑΣ

∆ΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

5

1.10

1/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

5

1.10

1/11/2020

15:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

5

1.10

1/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Α.Ο.

6

1.10

8/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘ.

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

6

1.10

8/11/2020

15:00

ΓΗΠ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.

ΠΟΡΟΥ Α.Ο.

6

1.10

8/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

∆ΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ

6

1.10

8/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

6

1.10

8/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

6

1.10

8/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

6

1.10

8/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΥ∆ΑΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

7

1.10

15/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΠΟΡΟΥ Α.Ο.

7

1.10

15/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ∆ΑΜΑΣΤΑΣ

∆ΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ

7

1.10

15/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.

7

1.10

15/11/2020

15:00

∆ΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

7

1.10

15/11/2020

15:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

7

1.10

15/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Α.Ο.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

7

1.10

15/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

8

1.10

18/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ∆ΑΜΑΣΤΑΣ

∆ΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

8

1.10

18/11/2020

15:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΠΟΡΟΥ Α.Ο.

ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

8

1.10

18/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘ.

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

8

1.10

18/11/2020

15:00

ΓΗΠ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

8

1.10

18/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Α.Ο.

8

1.10

18/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

8

1.10

18/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

9

1.10

22/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

9

1.10

22/11/2020

15:00

∆ΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

∆ΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ

9

1.10

22/11/2020

15:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

ΠΟΡΟΥ Α.Ο.

9

1.10

22/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Α.Ο.

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ

9

1.10

22/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.

9

1.10

22/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΥ∆ΑΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

9

1.10

22/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

10

1.10

29/11/2020

15:00

∆ΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

10

1.10

29/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

10

1.10

29/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ∆ΑΜΑΣΤΑΣ

∆ΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ

ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Α.Ο.

10

1.10

29/11/2020

15:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΠΟΡΟΥ Α.Ο.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

10

1.10

29/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘ.

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

10

1.10

29/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

10

1.10

29/11/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

11

1.10

6/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

11

1.10

6/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Α.Ο.

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

11

1.10

6/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

11

1.10

6/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΥ∆ΑΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

∆ΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ

11

1.10

6/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ

11

1.10

6/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.

11

1.10

6/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

12

1.10

13/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Α.Ο.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

12

1.10

13/12/2020

15:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

12

1.10

13/12/2020

15:00

∆ΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

12

1.10

13/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ∆ΑΜΑΣΤΑΣ

∆ΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

12

1.10

13/12/2020

15:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΠΟΡΟΥ Α.Ο.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

12

1.10

13/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘ.

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

12

1.10

13/12/2020

15:00

ΓΗΠ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

13

1.10

16/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

13

1.10

16/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΥ∆ΑΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Α.Ο.

13

1.10

16/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

13

1.10

16/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

13

1.10

16/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

∆ΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ

13

1.10

16/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

ΠΟΡΟΥ Α.Ο.

13

1.10

16/12/2020

15:00

ΓΗΠ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ

14

1.10

20/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΥ∆ΑΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

14

1.10

20/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Α.Ο.

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

14

1.10

20/12/2020

15:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

14

1.10

20/12/2020

15:00

∆ΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

14

1.10

20/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

14

1.10

20/12/2020

15:00

∆ΗΜ. ∆ΑΜΑΣΤΑΣ

∆ΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ

ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.

14

1.10

20/12/2020

15:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΠΟΡΟΥ Α.Ο.

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ

15

1.10

7/1/2021

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

15

1.10

7/1/2021

15:00

∆ΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

15

1.10

7/1/2021

15:00

∆ΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Α.Ο.

15

1.10

7/1/2021

15:00

∆ΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

15

1.10

7/1/2021

15:00

ΓΗΠ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ.

ΗΡΟ∆ΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

15

1.10

7/1/2021

15:00

∆ΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘ.

ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ

ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

15

1.10

7/1/2021

15:00

ΓΗΠ. Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ

ΠΟΡΟΥ Α.Ο.

∆ΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ

16

1.10

10/1/2021

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΧΩΡΑΣ

ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

16

1.10

10/1/2021

15:00

∆ΗΜ. ΣΟΥ∆ΑΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥ∆ΑΣ Α.Π.Σ.

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.

16

1.10

10/1/2021

15:00

∆ΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ

ΑΛΜΥΡΟΣ Γ.Π.Σ.

 

Σεπτέμβριος 2020
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Δείτε επίσης...

Α΄ Κατηγορία

Δείτε εδώ την προκήρυξη Πρωταθλημάτων της Α’ και Β’ Κατηγορίας για την περίοδο 2020-2021.

Β' Κατηγορία

Το πρόγραμμα της 2ης Αγωνιστικής της Β΄κατηγορίας ΕΠΣΡ 2020-2021.

Πρόγραμμα

Το πρόγραμμα της 3ης Αγωνιστικής της Α΄κατηγορίας ΕΠΣΡ 2020-2021.

Β' Κατηγορία

Το πρόγραμμα της 1ης Αγωνιστικής της Β΄κατηγορίας ΕΠΣΡ 2020-2021.