Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ανακοινώσεις 2019-20

Aποτελέσματα Α΄Φάσης επαναληπτικών αγώνων Κυπέλλου

Αναλυτικά τα αποτελέσματα 

Οι ομάδες που προκρίνονται στην επόμενη φάση είναι ο Τάλως Μελιδονίου,ο Αστέρας Ρεθύμνου,ο Ρεθυμνιακός,η ΑΕΜ,ο Ποσειδώνας Γερανίου,ο Άρης Ρεθύμνου,ο ΠΑΟ Αλφάς,η ΕΑΠ.

Τάλως Μελιδονίου-Επισκοπή 2010  4-1 (5-0)

Ερμής ΖωνιανώνΑστέρας Ρεθ.  1-3  (0-4)

ΡεθυμνιακόςΑ.Ο.Σπηλίου  4-1   (2-1)

 Α.Ε.Μ.Ο.Φ.Α.    8-1  (7-0)
Ποσειδ. ΓερανίουΦλ. Ρουστίκων 3-0  (7-1)
ΨηλορείτηςΆρης Ρεθ.  2-2  (1-4)
 ΝΕΑΡΠΑΟ Αλφάς   0-3       (0-1)

Ε.Α.Π.Α.Ο.Λιβαδίων  (0-0)  3-1

Α.Ο.Καλύβου-Α.Ο.Επισκοπής (Πρώτος αγώνας) 1-5

Αναλυτικά όπως διαμορφώνεται το πρόγραμμα του Κυπέλλου σε όλες τις φάσεις.

Α΄ΦΑΣΗ 

Α1)Ο.Φ.Α.-Α.Ε.Μ.  (0-7) 1-8

Α2)Φλόγα Ρουστίκων-Ποσειδώνας Γερανίου  (1-7) 0-3

Α3)Α.Ο.Επισκοπής 2010-Τάλως Μελιδονίου  (0-5) 1-4

Α4)Άρης Ρεθ.-Ψηλορείτης  (4-1) 2-2

Α5)Α.Ο.Σπηλίου-Ρεθυμνιακός (1-2) 1-4

Α6)Αστέρας Ρεθ.-Ερμής Ζωνιανών (4-0)  3-1

Α7)ΠΑΟ Αλφάς-ΝΕΑΡ    (1-0) 3-0

Α8)Α.Ο.Λιβαδίων-Ε.Α.Π.  (0-0) 1-3

Α9)Α.Ο.Καλύβου-Α.Ο.Επισκοπής (1-5)

Β΄ΦΑΣΗ

Β1)Αστέρας Περάματος-Α.Ε.Μ.

Β2)Ρεθυμνιακός-ΝικητήςΑ9

Γ΄ΦΑΣΗ 

Γ1)Τάλως Μελιδονίου-Άρης Ρεθύμνου

Γ2)Νικητής Β1-Ποσειδώνας Γερανίου

Γ3)ΠΑΟ Αλφάς-Αστέρας Ρεθύμνου

Γ4)Νικητής Β2-Ε.Α.Π.

Δ ΦΑΣΗ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Δ1)Νικητής Γ1-Νικητής Γ2

Δ2)Νικητής Γ4-Νικητής Γ3

Ε΄ΦΑΣΗ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ε1)Νικητής Δ1-Νικητής Δ2

Σεπτέμβριος 2018
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Δείτε επίσης...

Γ' Εθνική

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του 10υ ομίλου, με όλα τα στοιχεία, (γήπεδα, ημερομηνίες και ώρες), διεξαγωγής των αγώνων περιόδου 2020 – 2021, το οποίο προέκυψε...

Ανακοινώσεις 2019-20

Ανακοίνώθηκαν οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής του Κυπέλλου  που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 14-15/9 Αναλυτικά οι ορισμοί Σάββατο 14/9/2019 ΩΡΑ 16.30  Γηπ.Γερανίου Ποσειδώνας Γερανίου-Τάλως...

Πρόγραμμα

Το πρόγραμμα της 2ης Αγωνιστικής της Α΄κατηγορίας ΕΠΣΡ 2020-2021.

Β' Κατηγορία

Το πρόγραμμα της 1ης Αγωνιστικής της Β΄κατηγορίας ΕΠΣΡ 2020-2021.