Connect with us

Hi, what are you looking for?

Αποτελέσματα Β΄Κατηγορία

Α.Ο.Λιβαδίων-Αναγέννηση ΜΠΣΡ  4-1  Αστέρας Περάματος-Νέοι Ζωνιανών  7-2 Επισκοπή 2010-Φοίνικας Σελλίων  4-1 Ασή Γωνιά-ΛΙΒΑΣ     1-1  ΑΓΟΔΑ -Απόλλων  3-1  ΝΕΑΡ-Τάλως Γαράζου  

Αποτελέσματα Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία Τάλως Μελιδονίου-Ο.Φ.Α.    0-1 Κάλυβος-Άρης Ρεθ.        0-0  Αστέρας Ρεθ.-Ρεθυμνιακός  0-0 Ποσειδώνας Γερανίου-Αετός Ανωγείων  4-1 Ε.Α.Π.-Α.Ο.Σπηλίου    2-1 Ψηλορείτης-Κεραυνός   1-1 Δόξα...

Αποτελέσματα Β΄Κατηγορία

Νέοι Ζωνιανών-Α.Ο.Επισκοπής 2010   2-4 ΛΙΒΑΣ-Α.Ο.Λιβαδίων   2-1 Τάλως Γαράζου-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός  0-4 ΝΕΑΡ-Φλόγα Ρουστίκων  Φοίνικας Σελλίων-Αναγέννηση ΜΠΣΡ  3-4  Απόλλων-Ασή Γωνιά      1-3  ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0-3(α/α)...

Αποτελέσματα Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία  Σάββατο 10-3-2018 ΩΡΑ 16:00 Γηπ.Ζωνιανών Νέοι Ζωνιανών-Α.Ο.Επισκοπής 2010 Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Α.Ο.Λιβαδίων Κυριακή 11-3-2018 ΩΡΑ 11:30 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαράζου-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός Κυριακή 11-3-2018 ΩΡΑ 16:00 Γηπ.Σοχώρας...

Αποτελέσματα Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία Σάββατο 10-3-2018 ΩΡΑ 16:00  Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Ο.Φ.Α. Γηπ.Αλφάς Κάλυβος-Άρης Ρεθ. Γηπ.Σοχώρας Αστέρας Ρεθ.-Ρεθυμνιακός   Κυριακή 11-3-2018 ΩΡΑ 16:00 Γηπ.Γερανίου Ποσειδώνας Γερανίου-Αετός Ανωγείων Γηπ....

Αποτελέσματα Β΄Κατηγορία

Με απόφαση της ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 5-3-2018, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: ΑΓΩΝΕΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 21η Αγωνιστική 1) Στον ποδ/στή...

Αποτελέσματα Β΄Κατηγορία

Αναλυτικά τα αποτελέσματα ΛΙΒΑΣ-Απόλλων          2-0   Αστέρας Περάματος-ΝΕΑΡ    5-0 Αναγέννηση-Νέοι Ζωνιανών  6-0 Α.Ο.Λιβαδίων-Φοίνικας Σελλίων  4-0   ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός-Φλόγα Ρουστίκων 1-0 Ασή...

Αποτελέσματα Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 21ης Αγωνιστικής    Ο.Φ.Α.-Ποσειδώνας Γερανίου     4-0 Άρης-Αστέρας Ρεθύμνου            1-5 Ρεθυμνιακός-Δόξα Πλατανέ       ...

Αποτελέσματα Β΄Κατηγορία

 Β΄Κατηγορία  Σάββατο 4-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Απόλλων ΝΕΤΟΣ ΤΣΙΓΔΙΝΟΣ-ΜΑΝΑΣΑΚΗ Π.Δ: ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Γηπ.Περάματος Αστέρας Περάματος-ΝΕΑΡ ΣΑΡΗΣ ΧΟΜΠΗΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ Π.Δ: ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση-Νέοι Ζωνιανών ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ Π.Δ:...

Αποτελέσματα Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία  Σάββατο 3-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Ποσειδώνας Γερανίου ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Θ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π.Δ:ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ Γηπ.Μισσιρίων Άρης-Αστέρας Ρεθύμνου ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ- ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ Π.Δ: ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ   Γη.Σοχώρας Ρεθυμνιακός-Δόξα Πλατανέ...