Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ανακοινώσεις 2019-20

Ορισμοί διαιτητών Α΄Φάσης Κυπέλλου Ρεθύμνου Πραγματοποιήθηκε ο ορισμός των διαιτητών της Α΄Φάσης των επαναληπτικών αγώνων του Κυπέλλου. Το πρόγραμμα και οι ορισμοί  Σάββατο 15...

Ανακοινώσεις 2019-20

Αναλυτικά οι ορισμοί Σάββατο 8 Σεπτεμβρίου ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Ποσειδώνας Γερανίου Διαιτητής:Σαρής, Boηθοί:Γρύλλης,Βλαχάκης Γηπ.Μισιρίων Άρης Ρεθ.-Ψηλορείτης Διαιτητής:Δασκαλομαρκάκης Boηθοί:Κουτάντος,Καψαλάκης Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-ΝΕΑΡ Διαιτητής:Καλυβιανάκης Boηθοί:Κετεσίδης,Κανδυλάκης...

Κύπελλο 2019-20

Τετάρτη 21 Μαρτίου 2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.ΔΑΚ Γάλλου   Α.Ο. Επισκοπής-Ερμής Ζωνιανών Διαιτητής:Βοσκάκης Βοηθoί:Κοκμοτός- Καλυβιανάκης Επιπρόσθετοι:Σταυρουλάκης Ραφ.-Δασκαλομαρκάκης 4Ος Φραγκιαδάκης Π.Δ: Χατζημπεκιάρης

Αποτελέσματα Β΄Κατηγορία

 Β΄Κατηγορία  Σάββατο 4-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Απόλλων ΝΕΤΟΣ ΤΣΙΓΔΙΝΟΣ-ΜΑΝΑΣΑΚΗ Π.Δ: ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Γηπ.Περάματος Αστέρας Περάματος-ΝΕΑΡ ΣΑΡΗΣ ΧΟΜΠΗΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ Π.Δ: ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση-Νέοι Ζωνιανών ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ Π.Δ:...

Αποτελέσματα Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία  Σάββατο 3-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Ποσειδώνας Γερανίου ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Θ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π.Δ:ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ Γηπ.Μισσιρίων Άρης-Αστέρας Ρεθύμνου ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ- ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ Π.Δ: ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ   Γη.Σοχώρας Ρεθυμνιακός-Δόξα Πλατανέ...

Νέων 11Χ11

Σάββατο  03-03-2018 10:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΩΝ 11Χ11 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 2-Α.Ο.Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΥΠΟΥΛΟΣ  11:00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΝΕΩΝ 11Χ11 Α.Ο. ΑΡΗΣ- Ο.Φ. ΑΡΜΕΝΩΝ ΜΑΙΝΩΛΑΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ-ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ 12:00 ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΝΕΩΝ...

Αποτελέσματα Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία Σάββατο 24-2-2018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαράζου-ΛΙΒΑΣ Γηπ.Ζωνιανών Νέοι Ζωνιανών-Φοίνικας Σελλίων ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΡΥΛΛΗΣ Π.Δ:ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Κυριακή 25-2-2018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.Σοχώρας ΝΕΑΡ-Επισκοπή 2010 ΝΕΤΟΣ ΓΙΑΛΟΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ...

Αποτελέσματα Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία  Σάββατο 24-2-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Μισσιρίων Δόξα Πλατανέ-Άρης Ρεθύμνου ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π.Δ:ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορείτης-Αετός Ανωγείων   Γηπ.Σοχώρας Κεραυνός-ΠΑΟ Αλφάς ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Ρ ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ-ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ Π.Δ: ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ...

Αποτελέσματα Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία  Σάββατο 10-2-2018 ΩΡΑ 15:00 Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Φλόγα Ρουστίκων ΒΟΣΚΑΚΗΣ Μ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΝΕΤΟΣ Δ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Κ.   Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση ΜΠΣΡ-ΝΕΑΡ ΣΑΡΗΣ Ν. ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ Κ....