Connect with us

Hi, what are you looking for?

admin

Β΄Κατηγορία 2019-20

Βαθμολογία Δείτε αναλυτικά την βαθμολογία της Β΄Κατηγορίας  όπως διαμορφώθηκε την 20η Αγωνιστική Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. Α.Ο.Λιβαδίων 55 20...

Α΄Κατηγορία

Βαθμολογία Δείτε αναλυτικά την βαθμολογία όπως διαμορφώθηκε την 20η Αγωνιστική Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. Α.Ο.Επισκοπής 52 19 17 1...

Αποτελέσματα Β΄Κατηγορία

 Β΄Κατηγορία  Σάββατο 4-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Απόλλων Γηπ.Περάματος Αστέρας Περάματος-ΝΕΑΡ Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση-Νέοι Ζωνιανών Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Φοίνικας Σελλίων Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.KIDO ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός-Φλόγα Ρουστίκων...

Αποτελέσματα Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία  Σάββατο 3-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Ποσειδώνας Γερανίου Γηπ.Μισσιρίων Άρης-Αστέρας Ρεθύμνου Γη.Σοχώρας Ρεθυμνιακός-Δόξα Πλατανέ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 11:30 Γηπ.Ανωγείων Αετός Ανωγείων-Ε.Α.Π. Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Κάλυβος...

Αποτελέσματα Α΄Κατηγορίας

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών.   Με απόφαση της Πειθαρχικής  Επιτροπής της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 26-2-2018, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: ΑΓΩΝΕΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1)...

Αποτελέσματα Α΄Κατηγορίας

  Α΄Κατηγορία    Αναλυτικά τα αποτελέσματα    Δόξα Πλατανέ-Άρης Ρεθύμνου   1-2     Α.Ο.Ψηλορείτης-Αετός Ανωγείων  4-0 Κεραυνός-ΠΑΟ Αλφάς     0-1  Ε.Α.Π.-Ποσειδώνας Γερανίου   1-0  Α.Ο.Καλύβου-Ο.Φ.Α.     ...

Αποτελέσματα Β΄Κατηγορία

 Β΄Κατηγορία   Αναλυτικα τα αποτελέσματα    Τάλως Γαράζου-ΛΙΒΑΣ         1-3 Νέοι Ζωνιανών-Φοίνικας Σελλίων   4-1  ΝΕΑΡ-Επισκοπή 2010    2-2   Αστέρας Περάματος-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός 2-0...

Αποτελέσματα Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία Σάββατο 24-2-2018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαράζου-ΛΙΒΑΣ Γηπ.Ζωνιανών Νέοι Ζωνιανών-Φοίνικας Σελλίων ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΡΥΛΛΗΣ Π.Δ:ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Κυριακή 25-2-2018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.Σοχώρας ΝΕΑΡ-Επισκοπή 2010 ΝΕΤΟΣ ΓΙΑΛΟΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ...

Αποτελέσματα Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία  Σάββατο 24-2-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Μισσιρίων Δόξα Πλατανέ-Άρης Ρεθύμνου ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π.Δ:ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορείτης-Αετός Ανωγείων   Γηπ.Σοχώρας Κεραυνός-ΠΑΟ Αλφάς ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Ρ ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ-ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ Π.Δ: ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ...

Ρέθυμνο Κρήτη