Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ανακοινώσεις 2019-20

Το πρόγραμμα του Κυπέλλου 2019-2020

Αναλυτικά το πρόγραμμα του κυπέλλου 2019-2020

ΟΙ 5 ΟΜΙΛΟΙ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ Ερμής Ζωνιανών Γεράκια Γερανίου Φωκά ΟΦ Αρμένων ΑΟ Άρης
Β΄ΟΜΙΛΟΣ Τάλως Μελιδονίου Μέλαμπες Επισκοπή 2010 ΑΟ Ποσειδών
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΝ Αστέρας Σπήλι Ασή Γωνιά Ψηλορείτης
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ Ρεθυμνιακός Αρκάδι Αγγελιανών ΠΑΟ Αλφάς Ε.Α.Π.
Ε ΟΜΙΛΟΣ Επισκοπή Λιβάδια Δόξα Πλατανέ Αστέρας Περάματος

Το πρόγραμμα των ομίλων 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Γεράκια Γερανίου Φωκά ΟΦ Αρμένων
ΑΟ Άρης Ερμής Ζωνιανών
2η Αγωνιστική
Ερμής Ζωνιανών Γεράκια Γερανίου Φωκά
ΟΦ Αρμένων ΑΟ Άρης
3η Αγωνιστική
ΟΦ Αρμένων Ερμής Ζωνιανών
Γεράκια Γερανίου Φωκά ΑΟ Άρης
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Μέλαμπες Επισκοπή 2010
ΑΟ Ποσειδών Τάλως Μελιδονίου
2η Αγωνιστική
Τάλως Μελιδονίου Μέλαμπες
Επισκοπή 2010 ΑΟ Ποσειδών
3η Αγωνιστική
Επισκοπή 2010 Τάλως Μελιδονίου
Μέλαμπες ΑΟ Ποσειδών
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Σπήλι Ασή Γωνιά
Ψηλορείτης ΑΟΝ Αστέρας
2η Αγωνιστική
ΑΟΝ Αστέρας Σπήλι
Ασή Γωνιά Ψηλορείτης
3η Αγωνιστική
Ασή Γωνιά ΑΟΝ Αστέρας
Σπήλι Ψηλορείτης
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Αρκάδι Αγγελιανών ΠΑΟ Αλφάς
Ε.Α.Π. Ρεθυμνιακός
2η Αγωνιστική
Ρεθυμνιακός Αρκάδι Αγγελιανών
ΠΑΟ Αλφάς Ε.Α.Π.
3η Αγωνιστική
ΠΑΟ Αλφάς Ρεθυμνιακός
Αρκάδι Αγγελιανών Ε.Α.Π.
Ε ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Λιβάδια Δόξα Πλατανέ
Αστέρας Περάματος Επισκοπή
2η Αγωνιστική
Επισκοπή Λιβάδια
Δόξα Πλατανέ Αστέρας Περάματος
3η Αγωνιστική
Δόξα Πλατανέ Επισκοπή
Λιβάδια Αστέρας Περάματος

Β’ ΦΑΣΗ

Β1 2ος του 1ου Ομίλου-2ος του 2ου Ομίλου
Β2 2ος του 3ου Ομίλου-2ος του 4ου Ομίλου
Γ’ ΦΑΣΗ
Γ1 1ος του 1ου Ομίλου-Β1
Γ2 1ος του 2ου Ομίλου-Β2
Γ3 1ος του 3ου Ομίλου-2ος του 5ου Ομίλου
Γ4 1ος του 4ου Ομίλου-1ος του 5ου Ομίλου
Δ’ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)
Δ1 Γ1-Γ2
Δ2 Γ3-Γ4
Ε’ ΦΑΣΗ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
Ε1 Δ1-Δ2
Αύγουστος 2019
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Δείτε επίσης...

Α΄ Κατηγορία

Δείτε εδώ την προκήρυξη Πρωταθλημάτων της Α’ και Β’ Κατηγορίας για την περίοδο 2020-2021.

Ανακοινώσεις 2019-20

ΠΡΟΣ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΔΥΝΑΜΕΩΣ Ε.Π.Σ.Ρεθύμνου. ΚΥΡΙΕ ΠΡΟΕΔΡΕ Σας Γνωρίζουμε ότι σύμφωνα με το υπ΄αριθμ.19635/2018 έγγραφο της ΕΙΠ το οποίο σας κοινοποιήσαμε, για την εξασφάλιση...

Β' Κατηγορία

Το πρόγραμμα της 1ης Αγωνιστικής της Β΄κατηγορίας ΕΠΣΡ 2020-2021.

Χωρίς κατηγορία

ΕΠΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ 10, ΡΕΘΥΜΝΟ ΤΚ. 74133 ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ:  2831050865 FAX : 2831026254 e-mail: epsr@otenet.gr