Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ανακοινώσεις 2019-20

Διαιτητές Γ΄Φάσης Κυπέλλου Ελλάδος

Βαθμολογία 18ης Αγωνιστικής

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί της Γ΄Φάσης Κυπέλλου Ελλάδος

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/09/2018
(16:00) Δημ.Στάδιο Θηβών Kιθαιρών Καπαρελλίου – Ηρόδοτος

Διαιτητής:Τσουκαλάς,(Αθηνών) Βοηθοί:,Ζήρδας (Δράμας),Κολλιακος (Αθηνων)

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/09/2018

16.30Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπής Επισκοπή-Κασσιόπη (Κέρκυρα)

Διαιτητής:Σωτηριάδης,(Λασιθίου) Βοηθοί:Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου),Μαυρουδής(Ηρακλείου)

16.30ΔΑΚ Φλώρινας Ερμής Αμυνταίου – Εργοτέλης

Διαιτητής:Kαραντώνης,(Ημαθίας)Βοηθοί:Πάντσης(Ημαθίας),Δέλλιος(Πέλλας)

16.30Παγκρήτιο Στάδιο Ιεράπετρα – Καραϊσκάκης ΑΕ

Διαιτητής:Τσαγκαράκης,(Χανίων),Βοηθοί:Αναστασάκης(Χανίων)Κοκμοτος(Ρεθύμνου)

18:30Γηπ.Α.Ο.Ξάνθης  Άρης Αβάτου – Πλατανιάς

Διαιτητής:Πουλικίδης(Δράμας)Βοηθοί:Κουβαλάκης(Δράμας),Τσακίρης(Δράμας)

16.30Δημ.Καλλιθέας Εθνικός – Ηρακλής

Διαιτητής:Μπακογιάννης(Αθηνών)Βοηθοί:Δέλλιος(Πέλλας)Καραθάνασης(Αν.Αττικής)

16.30Δημ.Καμαρίου Θύελλα Καμαρίου – Σπάρτη

Διαιτητής:Bλάχος(ΑΝ.Αττικής)Βοηθοί:Kάλλης (Aν.Αττικής)Γούρνης(Αν.Αττικής)

16.30Δημ.Στ.Πρέβεζας Τηλυκράτης – Αήττητος Σπάτων

Διαιτητής:Mατσούκας(Αιτ/νιας)Βοηθοί:Tσίλικας(Αιτ/νιας)Τίκας(Θεσπρωτίας)

16.30Δημ. Ηγουμενίτσας Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής:Ζιαμπάλας(Ηπείρου) Βοηθοί:Θανασιάς(Ηπέιρου)Λιόντος (Ηπείρου)

16.30Γηπ. Νέων Επιβατών ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Πόντου

Διαιτητής:Αγγελάκης(Μακεδονίας) Αιναλης(Μακεδονίας)Φράπος(Μακεδονίας)

16.30Δημ.Κορίνθου Κόρινθος 2006 – Παναχαϊκή

Διαιτητής:Ντάουλας (Δυτ.Αττικής),Βοθηθοί:Οικονόμου,Πλάκας (Δυτ.Αττικής)

16.30Γηπ.Πανσερραικού Απόλλων Παραλιμνίου – Αιγινιακός

Διαιτητής:Tσακαλίδης(Χαλκιδικής),Βοηθοί:Αρμάκολας,Κυκλάδων,Μαναλνδρής,Χαλκιδικής

16.30Δημ.Κρανιδίου Ερμιονίδα – Κισσαμικός

Διαιτητής:Aνδριανός Αχαίας,Bοηθοί:Oικονόμου Αχαίας,Καράλης,Ηλείας

16.30Δημ.Στ.Γιαννιτσών ΑΣ Γιαννιτσά – Τρίκαλα

Διαιτητής:Πολυχρόνης(Πιερίας),Τοροσιάδης,Παπαδόπουλος,Μακεδονίας,

(18:30)Πανθεσσαλικό Στάδιο Νίκη Βόλου – Δόξα Δράμας

Διαιτητής:Tσέτσιλας Γρεβενών,Βοηθοί:Φάλτακας Γρεβενών,Τζιουβάρας Κοζάνης

16.30Δημ Στ.Ρόδου Αντίμαχος Κω– Βόλος

Διαιτητής:Βάτσιος(Δυτ.Αττικής),Βοηθοί:Στεφούλης Γρεβενών,Χατζημανώλης,Λακωνίας

Σεπτέμβριος 2018
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Δείτε επίσης...

Ανακοινώσεις 2019-20

ΠΡΟΣ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΔΥΝΑΜΕΩΣ Ε.Π.Σ.Ρεθύμνου. ΚΥΡΙΕ ΠΡΟΕΔΡΕ Σας Γνωρίζουμε ότι σύμφωνα με το υπ΄αριθμ.19635/2018 έγγραφο της ΕΙΠ το οποίο σας κοινοποιήσαμε, για την εξασφάλιση...

Ανακοινώσεις 2019-20

Πρόσκληση του Ενωσιακού προπονητή Μιχάλη Βουράκη για προεπιλογή ποδοσφαιριστών για τη στελέχωση των Μικτών ομάδων Ρεθύμνου Ο Νέος Ενωσιακός προπονητής κ.ΜΙΧΑΗΛ ΒΟΥΡΑΚΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδ/στές...

Χωρίς κατηγορία

ΕΠΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ 10, ΡΕΘΥΜΝΟ ΤΚ. 74133 ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ:  2831050865 FAX : 2831026254 e-mail: epsr@otenet.gr

Ανακοινώσεις 2019-20

Ορισμοί διαιτητών Α΄Φάσης Κυπέλλου Ρεθύμνου Πραγματοποιήθηκε ο ορισμός των διαιτητών της Α΄Φάσης των επαναληπτικών αγώνων του Κυπέλλου. Το πρόγραμμα και οι ορισμοί  Σάββατο 15...